phone

Sorbum group

Sorbum įmonių grupės veiklos pradžia skaičiuojama nuo 1998 metų, kai Lietuvoje buvo suorganizuotos pirmosios degustacijos. 2008 metais Sorbum žengė į Latvijos rinką, o 2010 metais ir į Estijos. Per daugiau nei 20 metų buvo suformuota solidi įmonių grupė, šiuo metu apimanti 9 įmones, kurių veikla susijusi su pirkėjo rinkodara / shopper marketing. Ilgametė patirtis Baltijos šalių rinkose, kvalifikuotų savo srities žinovų komanda, bendradarbiavimas su organizacijomis ECR Baltic ir Combera Group suteikia Sorbum Group išskirtinę galimybę teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams.

SUSIPAŽINKIME:

giedrius2
1-2-giedrius-oliskevicius
Geras vadovas kaip ir geras krepšinio treneris yra tas, kuris moka sudėlioti visą mechanizmą taip, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas. Nereikia žvaigždžių komandos, reikia komandos – žvaigždės.
Giedrius Oliškevičius
Generalinis direktorius
beata2
beata
Atsakomybė už rinkodaros komandos veiklą Baltijos šalyse įpareigoja ieškoti naujų idėjų bei sprendimų, įžvalgų ir galimybių. Aistra knygoms ir kelionėms padeda plėsti savo akiratį.
Beata Jakienė
Rinkodaros direktorė Baltijos šalims
3-1-jonas-nostis
3-2-jonas-nostis
Vadovaujant daugiau nei 150 prekybos skyriaus darbuotojų, pastabumas ir tinkamos įžvalgos yra sėkmės garantas. Fotografija laisvalaikiu yra nuostabus šių kompetencijų ugdymo įrankis.
Jonas Nostis
Prekybos skyriaus vadovas
6-1-rasa-bieliauskaite
6-2-rasa-bieliauskaite
Nuoširdumas, draugiškumas ir atkaklumas – tai mano kasdieniai darbo principai kuriant ir įgyvendinant gamybos projektus. Juk rezultatai kaip gėlės – be meilės ir rūpesčio jie neauga.
Rasa Bieliauskaitė
Gamybos skyriaus vadovė
8-1-mindaugas-kubilius
8-2-mindaugas-kubilius
Bendraudamas su klientais suprantu, kad be kitų žmonių negalėtume būti žmonėmis. Pasitikėjimas savimi, noras, įgūdžiai ir humoras veda į sėkmę. Tikiu: jeigu manai, jog pasiseks – reiškia jau sekasi.
Mindaugas Kubilius
Klientų aptarnavimo vadovas
10-1-rimvydas-poskaitis
10-2-rimvydas-poskaitis
Esu atsakingas už tiesioginį bendravimą su klientais. Mėgstu riziką bei vadovaujuosi šūkiu: viską, ką darai, reikia daryti gerai, net jei darai beprotybę.
Rimvydas Poškaitis
Klientų aptarnavimo vadovas
a1small
a2small
Įmonės finansų valdymas kaip tenisas – abiejose srityse labai svarbus susikaupimas, pastabumas bei greitas situacijos vertinimas.
Diana Tamulevičienė
Vyr. finansininkė
b1small
b2small
Būti personalo vadove – tai išgirsti, suprasti, padėti... Darbe labai svarbu gera atmosfera. O santykiai tarp žmonių man primena kūrybą – tarsi lipdytum meno kūrinį – jautriai, šiltai ir su meile...
Vilmantė Kmeliauskienė
Personalo vadovė
15-1-valerij-voinic
15-2-valerij-voinic
Logistika užtikrina sklandų kitų skyrių darbą. Mano šeima suteikia man stiprybės, o mano darbas – stiprybę visai įmonių grupei.
Valerij Voinič
Logistikos vadovas
16-1-svetlana-dobrilko
16-2-svetlana-dobrilko
Stebėti, analizuoti – tai ne būti nuošalyje, o būti įvykių sūkuryje. Meilė gyvenimui, bendravimas su įvairiais žmonėmis bei įkvepianti muzika užtikrina gerą nuotaiką ir gerus darbo rezultatus.
Svetlana Dobrilko
Analizės skyriaus vadovė

Susisiekite su mumis

El. paštas *

Telefonas

Jūsų žinutė *

VIENA DIDŽIAUSIŲ REKLAMOS AGENTŪRŲ LIETUVOJE* *Verslo Žinių „Reklamos agentūrų reitingai“ 2020 07 27*