phone

LT

Sorbum group

Sorbum įmonių grupės veiklos pradžia skaičiuojama nuo 1998 metų, kai Lietuvoje buvo suorganizuotos pirmosios degustacijos. 2008 metais Sorbum žengė į Latvijos rinką, o 2010 metais ir į Estijos. Per daugiau nei 20 metų buvo suformuota solidi įmonių grupė, šiuo metu apimanti 9 įmones, kurių veikla susijusi su pirkėjo rinkodara / shopper marketing. Ilgametė patirtis Baltijos šalių rinkose, kvalifikuotų savo srities žinovų komanda, bendradarbiavimas su organizacijomis ECR Baltic ir Combera Group suteikia Sorbum Group išskirtinę galimybę teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams. EURid apdovanojimuose 2018 metais ši internetinė svetainė buvo pripažinta geriausia svetaine Europoje.

Prezentacija

SUSIPAŽINKIME:

giedrius2
1-2-giedrius-oliskevicius
Geras vadovas kaip ir geras krepšinio treneris yra tas, kuris moka sudėlioti visą mechanizmą taip, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas. Nereikia žvaigždžių komandos, reikia komandos – žvaigždės.
Giedrius Oliškevičius
Generalinis direktorius
beata2
beata
Atsakomybė už marketingo komandos veiklą Baltijos šalyse įpareigoja ieškoti naujų idėjų bei sprendimų, įžvalgų ir galimybių. Aistra knygoms ir kelionėms padeda plėsti savo akiratį.
Beata Jakienė
Marketingo direktorė Baltijos šalims
3-1-jonas-nostis
3-2-jonas-nostis
Vadovaujant daugiau nei 150 prekybos skyriaus darbuotojų, pastabumas ir tinkamos įžvalgos yra sėkmės garantas. Fotografija laisvalaikiu yra nuostabus šių kompetencijų ugdymo įrankis.
Jonas Nostis
Prekybos skyriaus vadovas
6-1-rasa-bieliauskaite
6-2-rasa-bieliauskaite
Nuoširdumas, draugiškumas ir atkaklumas – tai mano kasdieniai darbo principai kuriant ir įgyvendinant marketingo projektus. Juk rezultatai kaip gėlės – be meilės ir rūpesčio jie neauga.
Rasa Bieliauskaitė
Gamybos skyriaus vadovė
4-1-jolita-skuciene
4-2-jolita-skuciene
Mano ginklas – mano noras dirbti. Galimybė bendrauti su įvairiais žmonėmis, kurti ir įgyvendinti sėkmingus marketingo projektus – tai didelė laimė, kurios pagrindas yra mano šeima, nes tik laimingas žmogus gali kurti.
Jolita Skučienė
Marketingo skyriaus vadovė
n1a
n1b
Projekto valdymas yra kaip dainavimas chore – kūrinys atliekamas puikiai tuomet, kai visi moka savo partijas, jaučia vienas kitą ir turi gerą dirigentą.
Vaiva Jamontienė
Projektų vadovė
4a
4b
Atidumas detalėms – labai svarbu tiek dėlionėje, tiek projektų valdyme. Abiejose srityse sėkmingas rezultatas priklauso tik nuo vienas kitą atitinkančių ir tiksliai susijungiančių komponentų.
Indrė Irbinskaitė
Projektų vadovė
3a
3b
Naujos plokštelės atsiradimas kolekcijoje yra tarsi marketingo projektas. Viskas prasideda nuo idėjos, kruopščiai ieškai, renkiesi iš geriausių variantų, tada lygini kainos ir kokybės santykį. Po ilgo proceso, kai paimi plokštelę į rankas arba pamatai įgyvendintą projektą, apima toks pats geras jausmas.
Paulius Ilbertas
Projektų vadovas
8-1-mindaugas-kubilius
8-2-mindaugas-kubilius
Bendraudamas su klientais suprantu, kad be kitų žmonių negalėtume būti žmonėmis. Pasitikėjimas savimi, noras, įgūdžiai ir humoras veda į sėkmę. Tikiu: jeigu manai, jog pasiseks – reiškia jau sekasi.
Mindaugas Kubilius
Klientų aptarnavimo vadovas
10-1-rimvydas-poskaitis
10-2-rimvydas-poskaitis
Esu atsakingas už tiesioginį bendravimą su klientais. Mėgstu riziką bei vadovaujuosi šūkiu: viską, ką darai, reikia daryti gerai, net jei darai beprotybę.
Rimvydas Poškaitis
Klientų aptarnavimo vadovas
2b
2a
Bendraujant ir teikiant paslaugas klientams labai svarbu yra veikti kūrybiškai, pastebėti ir apgalvoti visas smulkmenas. Drabužių kūrimas man padeda gilinti šiuos įgūdžius.
Irma Šimėnaitė
Klientų aptarnavimo vadovė
12-1-nerijus-augunas
12-2-nerijus-augunas
Esu atsakingas už kūrybines idėjas ir sprendimus bei jų kokybišką įgyvendinimą. Darbe kaip ir slidinėjant – parkritus reikia keltis ir niekada nepasiduoti.
Nerijus Augūnas
Meno vadovas
a1small
a2small
Įmonės finansų valdymas kaip tenisas – abiejose srityse labai svarbus susikaupimas, pastabumas bei greitas situacijos vertinimas.
Diana Tamulevičienė
Vyr. finansininkė
b1small
b2small
Būti personalo vadove – tai išgirsti, suprasti, padėti... Darbe labai svarbu gera atmosfera. O santykiai tarp žmonių man primena kūrybą – tarsi lipdytum meno kūrinį – jautriai, šiltai ir su meile...
Vilmantė Kmeliauskienė
Personalo vadovė
15-1-valerij-voinic
15-2-valerij-voinic
Logistika užtikrina sklandų kitų skyrių darbą. Mano šeima suteikia man stiprybės, o mano darbas – stiprybę visai įmonių grupei.
Valerij Voinič
Logistikos vadovas
16-1-svetlana-dobrilko
16-2-svetlana-dobrilko
Stebėti, analizuoti – tai ne būti nuošalyje, o būti įvykių sūkuryje. Meilė gyvenimui, bendravimas su įvairiais žmonėmis bei įkvepianti muzika užtikrina gerą nuotaiką ir gerus darbo rezultatus.
Svetlana Dobrilko
Analizės skyriaus vadovė

Susisiekite su mumis

El. paštas *

Telefonas

Jūsų žinutė *

Please leave this field empty.

DIDŽIAUSIA REKLAMOS AGENTŪRA LIETUVOJE!* *Verslo Žinios, 2019-07-22*