phone

Sorbum Group

Kontsern Sorbum, mis oli varem tuntud nime all BSMS, alustas oma tegevust 1998. aastal, kui Leedus organiseeriti esimesed degustatsioonid. 2008. aastal sisenes Sorbum Läti turule ja 2010. aastal ka Eesti turule. Rohkem kui 15 aasta jooksul moodustati soliidne kontsern, kuhu kuuluvad hetkel 9 ettevõtet, mille tegevus on seotud shopper marketingiga. Mitmeaastane töökogemus Balti riikide turul, oma ala hästitundvate pädevate ekspertide töörühm ja koostöö organisatsioonidega ECR Baltic ja Combera Group annab Sorbum Groupile ainulaadse võimaluse pakkuda oma klientidele ainult tippkvaliteetseid teenuseid.

Esitlus

Saame tuttavaks:

rolandas-jesevicius
rolandas-jesevicius-2
Vastutan kahe riigi tulemuste eest. Elu Läti ja Eesti vahel on väga kiireloomuline ja huvitav, seepärast on ka minu elu tugevalt seotud kiirusega – minu kirg on motosport.
Rolandas Jesevičius
Ärijuht Eesti
ain-kuljumae
ain-kuljumae-2
Vastutan müügi eest kogu Eestis. Asi pole sulle jagatud kaartides vaid selles, kuidas sa nendega mängid.
Ain Kaljumäe
Müügijuht
vladimir-nasirov
vladimir-nasirov-2
Videomängud ja jalgpall annavad mulle energiat, lemmikmeeskonna Machester United võit aga annab innustust saavutada häid töötulemusi oma mänedžeride meeskonnaga Põhja Eestis.
Vladimir Nasirov
Piirkonnajuht
k1a
k1b
Vastutan müügiesindajate töö eest Lõuna-ja Kesk-Eestis. Juhindun oma tegemistes mõttest, et kõiges mida teed, anna endast parim. Purjereisid annavad positiivset emotsiooni ja uut tuult tegemistesse.
Sigre Põld
Piirkonnajuht
siim
siim-2
Aitan Sorbumil Eestis edu saavutada ja areneda. Muusika miksimine aitab mul ühendada uusi ideid üheks suureks tulemuseks.
Siim Tammesalu
Juhatuse liige

Võta meiega ühendust

Email *

Telefon

Teie sõnum *

Please leave this field empty.