phone

Sorbum Group

Kontsern Sorbum, mis oli varem tuntud nime all BSMS, alustas oma tegevust 1998. aastal, kui Leedus organiseeriti esimesed degustatsioonid. 2008. aastal sisenes Sorbum Läti turule ja 2010. aastal ka Eesti turule. Rohkem kui 15 aasta jooksul moodustati soliidne kontsern, kuhu kuuluvad hetkel 7 ettevõtet, mille tegevus on seotud shopper marketingiga. Mitmeaastane töökogemus Balti riikide turul, oma ala hästitundvate pädevate ekspertide töörühm ja koostöö organisatsioonidega ECR Baltic ja Combera Group annab Sorbum Groupile ainulaadse võimaluse pakkuda oma klientidele ainult tippkvaliteetseid teenuseid.

Saame tuttavaks:

Mina vastutan Sorbumi ettevõtte tulemuste eest Eestis. Töö ettevõttes Sorbum on sama kiire ja lõbus kui igapäevaelus, sest mu elu on lähedalt kiiruse ja lõbuga seotud – minu kirg on motosport.
Rolandas Jesevičius
Ärijuht Eesti
Videomängud ja jalgpall annavad mulle energiat, lemmikmeeskonna Machester United võit aga annab innustust saavutada häid töötulemusi oma mänedžeride meeskonnaga Põhja Eestis.
Vladimir Nasirov
Piirkonnajuht
Minu vastutada on, et klientide lennukad ideed saaks teostatud parimal võimalikul moel. Üldiselt meeldib mulle kõik mis on lõbus, tekitab hea tuju ja pakub eredaid elamusi ja sama ootan ka oma ametikohalt. Seni pole Sorbumis igav hakanud. Projektijuhi ametikoht nõuab kreatiivset mõtlemist ja loomingulist lähenemist, seega ideid ammutan töövälisel ajal fotograafia, käsitöö ja joonistamise/maalimisega. Kuna olen elavaloomuline ja seiklushimuline, siis kuulub meelistegevuste nimekirja ka reisimine. Kokku olen külastanud paarikümmet riiki ja helesiniseks unistuseks on ümbermaailma reis. Kunagi teen ära!
Karin Jürisalu
Projektijuht
Aitan Sorbumil Eestis edu saavutada ja areneda. Muusika miksimine aitab mul ühendada uusi ideid üheks suureks tulemuseks.
Siim Tammesalu
Juhatuse liige
Helista

Kirjutage meile

Kas Teil on küsimusi või kommentaare? Kas vajate nõu küsida või pakkumist? Kas soovite tagasisidet, olgu see siis kiitus või kriitika? Palun ärge kõhelge meile kirjutamast! Oleme võtnud südame asjaks Teie sõnumile ühe tööpäeva jooksul vastata.

Email *

Telefon

Teie sõnum *

Võta meiega ühendust

Email *

Telefon

Teie sõnum *